içerisine Elements – Devices – Erzincan Konak Mazlum Otel – 444 3 024 – Erzincan Otelleri

Hizmet Sözleşmesi ve iptal

 

www.konakmazlum.com adresinden satın almış olduğunu ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla iade/değişim süresi fatura tarihinden itibaren 14 GÜNDÜR.

Değişim veya iadesini istediğiniz ürününüzü anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile ÜCRETSİZ gönderimini sağlayabilirsiniz.

İşlemlerinizin yapılabilmesi için faturanızın ön yüzünde bulunan ilgili alanı doldurup, isim ve soyadınızla beraber imzalamanız gerekmektedir.

İnternet mağazasına ait iskonto tutarı uygulanmış faturalarda MAĞAZADAN DEĞİŞİM YAPILAMAZ.

İnternet mağazasından alınan ürünlerin iadesi, sadece internet mağazamız tarafından gerçekleştirilebilir.

İADEİŞLEMLERİ

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; iade etmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez.

Faturanızın arkasında bulunan ilgili alanda iade kutusunu işaretleyip, ürünlerinizi faturanız ile beraber aşağıda belirtilen adresimize MNG Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Gönderi Adresi

Halitpaşa Cad. no:52 Erzincan / Merkez

Ücret İadesi

Banka Kartı veya Kredi Kartı ile yapılan ödemelerinizin geri ödeme süresi bankalara göre farklılık göstermektedir. Ödeme bilgilerinizi bankanızdan öğrenebilir ya da hesap ekstrenizden kontrol edebilirsiniz.

Taksitli ödemelerinizde;

-İade tutarının tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde tarafımızca yapılır.

-İade tutarını bir sonraki ekstrenizde + bakiye olarak görebilirsiniz. Bankanız taksit tutarını, seçtiğiniz taksit sayısı kadar ayda kartınıza iade eder.

-Eğer iadeden önce her hangi bir taksit ödendiyse, iadeden sonraki ayda bankanız ödediğiniz taksitlerdeki bakiyenin hepsini yatırır.

Banka kartı (debit kart), EFT ve havale ile yapılan ödeme işlemlerinde geri ödeme süreçleri; işlemin yapıldığı banka kartının, EFT‘nin ya da havalenin bağlı olduğu ya da gönderildiği hesap numarasına aynı gün havale yoluyla geri ödenir.

Havale ile yapılan ödemelerde tutar iadeniz IBAN numaranıza yapılacaktır.

-Kargo ücreti iade edilmez.

DEĞİŞİMİŞLEMLERİ

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; değiştirmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez.

Değişimlerindeki olası fiyat farklılıklarında yada istediğiniz üründeki stok durumuna göre Müşteri Hizmetlerimiz tarafınızla iletişime geçecektir.

Gönderi detayına değişiminize ait sipariş numaranızı eklemenizi rica ederiz.

E-Mail : info@konakmazlum.com.tr

MNG Kargo Anlaşma No: 4997

Evinizin kapısını Erzincan’da sizin için aralıyoruz.

Büyük şehirlerin stresinden, gürültüsünden uzak, tamamen istirahatinize yoğunlaşabileceğiniz odalarda, konforu ve rahatlığı ile evinizdeki sıcaklığı hisseder gibi dinleneceksiniz.

Havaalanı

Hava alanı servisi sizi terminalden alıp konfor içinde konaklatıyoruz.

Araç Kiralama

Araç Kiralama hizmeti, anlaşmalı firmalar ile aracınız ayağınıza geliyor.

Otel

Uygun fiyatın ve konforun buluştuğu adres. Paranızın tam karşılı

Özel Oto Park

Otel müşterilerine özel oto park, Vale hizmeti.

TOP